Як Налаштувати Домашній Екран Iphone З Віджетами І Своїми Значками Додатків В Новій Ios 14?

Однією з найбільших відмінностей між iOS і Android завжди була настройка. Мобільна ОС Google дозволяє краще контролювати зовнішній вигляд програмного забезпечення, в той час як Apple обмежує ці зміни в ім’я узгодженості і зручності використання. Але з запуском iOS 14 минулого тижня власники iPhone та iPad раптом відкривають для себе, як зробити їх телефони та планшети справді різними. Сімейний доступ включає більш прості способи керування обліковими записами для дітей, у тому числі швидші способи встановлення вікових обмежень та налаштування нових пристроїв. А у спільній сімейній бібліотеці відображаються всі фото, зроблені членами сім’ї.

В червні компанія Apple представила на конференції для розробників WWDC 2020 оновлену операційну систему iOS 14. Вона стала доступною для завантаження користувачами 16 вересня. Публічна бета-версія ‌iOS 16‌ буде доступна у липні. Оновлення отримають смартфони iPhone 8 і новіші. IOS 16‌ також включає покращення просторового звуку з AirPods. Новий API-інтерфейс App Intents дозволяє ‌Siri‌ Shortcuts розпочати роботу без налаштування.

  • Ми вирішили детально розповісти, як оформити головний екран в iOS 14, як налаштувати віджети та іконки додатків в єдиній тематиці на ваш вибір.
  • В новій операційній системі користувачі отримали можливість додавати віджети на домашній екран, також з’явилася “Бібліотека додатків”.
  • Дехто взагалі видаляє всі програми з головного екрану і користується тільки бібліотекою додатків.

Повертаємося на робочий екран, переміщуємо іконку куди нам потрібно. Називаємо команду як хочемо, можна використовувати навіть Emoji. https://wizardsdev.com/ Все дуже просто, головне чітко визначити, що і де ви хочете розмістити. Позиція авторів статей може не збігатися з редакторською.

Годинник, калькулятор, локатор, налаштування, гаманець. Мені, наприклад, навіть більше подобається коли над красивою іконкою немає червоного кружечка з цифрами. Спокійніше жити, поки не зайдеш в додаток. Вбудований віджет Фотографій не дозволяє вибрати фото, яке можна розмістити на робочому столі. Також Widgetsmith — це безкоштовна програма, тому багато функцій пов’язаних з віджетами в ній недоступні. Оновлена iOS 14 надає користувачам змогу використовувати віджети.

Як Налаштувати Домашній Екран Iphone

На тлі виходу оновлень знову стали популярними і кастомізовані іконки додатків. Live Text тепер розширено до відео, що дозволяє користувачам розпізнавати текст у відео. Нагадаємо, що компанія Sony вибачилася за хаос, який відбувається навколо попереднього замовлення консолі майбутнього Sony PlayStation 5. Повідомляється, що консоль розкупили за рекордно короткий час, так що іншим бажаючим зробити попереднє замовлення не надавалася можливість.

Продовжуючи переглядати Znaj.ua Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності і погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Натиснути на віджет, потім на центр відкритого віджету. Widgetsmith не дає сформувати смарт-стопки. Ця перевага тільки веб розробник рідних віджетів Apple. Розширені карти Apple Maps – тепер вони поширюються на багато інших країн та міст по всьому світу. Компанія Apple відкрила щорічну конференцію для розробників WWDC, в рамках якої представила операційну систему для смартфонів iOS 16.

як створити кастомізовані віджети на iOS 14

IOS 16‌ включає нові функції конфіденційності та безпеки. Прокрутіть вниз, щоб знайти свої творіння у Widgetsmith. В новій операційній системі користувачі отримали можливість додавати віджети на домашній екран, також з’явилася “Бібліотека додатків”. Відсутність цих функцій раніше була яскравою відмінністю iOS від Android. Ми вирішили детально розповісти, як оформити головний екран в iOS 14, як налаштувати віджети та іконки додатків в єдиній тематиці на ваш вибір.

Як Оформити Головний Екран Iphone На Ios 14

Потім, щоб налаштувати значок і додати його на головний екран, треба перейти у меню з трьома крапками поруч з дією, яку ви щойно створили, та обрати “Додати на головний екран”. Apple TV тепер може відображати інформацію про спортивні ігри через Live Activity. Apple News дозволяє користувачам стежити за улюбленими командами та лігами для спеціального перегляду. Нові спортивні функції доступні в США, Великій Британії, Канаді та Австралії. Деякі навіть відтворюють старі користувацькі інтерфейси, наприклад, копіюючи екран карти Пам’яті PlayStation 2 або роблячи iOS 14 схожою на iOS 6. Загалом, це свого роду красивий візуальний хаос, який зазвичай асоціюється з користувацькими темами ПК або скінами Winamp.

як створити кастомізовані віджети на iOS 14

Усі учасники мають рівні права, і фотографії відображатимуться у всіх у пам’яті та віджетах. Ну якщо ви вже зважилися, поговоримо про те, як красиво оформити головний екран в iOS 14. Це друге, на що потрібно звернути увагу, якщо хочете красиво оформити ваш головний екран в iOS 14. Потім необхідно обрати значок під панеллю “Ім’я і значок на головному екрані” з галереї і зберегти. Як налаштувати домашній екран iPhone, розповідає видання The Verge.

Apple Презентувала Ios 16: Розповідаємо, Що Нового, Хто Та Коли Отримає Оновлення

Скажу тільки, що в тій інструкції, що ми надамо нижче є кілька нюансів і вам краще знати їх до того, як ви витратите 2 години на оформлення. Раніше повідомлялося, що в iOS 14 користувачі зможуть вибрати браузером за замовчуванням не тільки Safari. Шпалери та іконки.Зображення для іконок, як і для шпалер, можна знайти завдяки Gooogle-пошуку за картинками. Це мають бути PNG-зображення з прозорим фоном, тож, можливо, кожну іконку доведеться обробляти в фоторедакторі. Користувачі можуть планувати до 15 зупинок заздалегідь, планувати поїздку на Mac і відправляти її на iPhone, а також додавати зупинки в подорож за допомогою Siri.

як створити кастомізовані віджети на iOS 14

Є така проблема, що коли ви тиснете на ярлик, вас спочатку перекидає в «Швидкі команди», а тільки потім в сам додаток. Це всього на частку секунди, але багато кого ця затримка виводить з себе. Ну і не забувайте, що головний екран краще не перевантажувати безліччю всього, інакше вам буде просто незручно ним користуватися. Коли ви матимете готовий набір нових ярликів (або ж завантажите безкоштовний/платний готовий набір на просторах Інтернету), потрібно буде зберегти його на смартфоні та завантажити додаток Apple Shortcuts. Матеріали із сайта «Znaj.ua» можуть використовуватися іншими користувачами безкоштовно з обов’язковим активним гіперпосиланням на znaj.ua, розміщеним в першому абзаці матеріалу.

Apple Додала В Ios 14 Кастомізацію Тим Для Інтерфейсу, Користувачі Вже Показали Свої Шедеври

На смарт-стопці буде відображатися актуальна інформація протягом усього дня. За стандартом в смарт-стопку вбудовані слайди з ваших фото, замітки, календар і погода. Він стандартний, тому завантажувати нічого не потрібно.

Як Налаштувати Домашній Екран Iphone З Віджетами І Своїми Значками Додатків В Новій Ios 14?

Як повідомляв Знай.uа, компанія WhatsApp виправила баги і уразливості, які дозволяють хакерам зламувати акаунти користувачів. Правда, доказів злому все ж не було, чого не скажеш про наявність вразливостей. Зверніть увагу, що потрібно дозволити доступ до фотографій. Не забудьте відправити оригінальні програми в бібліотеку, щоб вони не плуталися з вашим оформленням. Дехто взагалі видаляє всі програми з головного екрану і користується тільки бібліотекою додатків. Якщо працювати з Widgetsmith, віджети потрібно налаштовувати безпосередньо в додатку і зберігати.

Також активне гіперпосилання на сайт znaj.ua необхідне при використанні частини матеріалу. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Думка авторів матеріалів може не збігатися з позицією редакції. Скрізь у TikTok та на YouTube люди демонструють власні домашні екрани та макети.

З його допомогою можна буде замінити ярлик для будь-якого додатку. Для цього потрібно натиснути на “+” у правому верхньому куті, дали — Додати дію — Сценарії — Відкриття програми — Обрати. В меню ви зможете обрати програму, для якої необхідно змінити налаштувати. Безліч готових наборів з іконок та шпалер, які відтепер можна доповнити віджетами (з погодою, годинником, календарем тощо) вже доступні для завантаження та придбання в Мережі. Однак створити свій власний домашній екран можна і самостійно.

Later – це нова послуга, яка дозволяє користувачам платити чотирма частинами протягом шести тижнів без відсотків та комісій. Apple Pay‌ Later доступна при кожній покупці Apple Pay. Надіслані повідомлення в iMessage можна редагувати, видаляти та позначати як непрочитані. SharePlay також був удосконалений, включаючи можливість запуску сеансу повідомлення. Переходимо на головний екран, довгим натисканням на порожню область змушуємо додатки тремтіти.

Вересня

Щоб красиво оформити головний екран вашого iPhone на iOS 14, вам буде потрібен або стандартний додаток «Швидкі команди», або «Widgetsmith». Також ви можете користуватися будь-якими іншими додатками, які дають доступ до віджетів. Наприклад, можете скористатися віджетом Apple Music, щоб додати добірку улюбленої музики на головний екран. Щоб додати віджети на домашній екран, необхідно завантажити додаток під назвою Widgetsmith. Після того, як ви завантажили його, треба просто відкрити програму і натиснути, щоб створити віджет потрібного розміру. Віджети можна додати на головний екран за допомогою довгого натискання на будь-яку порожню область на головному екрані.

Comments are closed.